листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2018-31.12.2018.xls

Објавено на: 28.02.2019 09:30:01
Документ БР.: DOC_26445-22/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.