листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно правилата за котација, Факом АД Скопје своите неревидирани финансиски извештаи ќе ги објави до 15.03.2019 година

Објавено на: 28.02.2019 09:10:50
Документ БР.: DOC_10191-68/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации