листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за 2018 година.


Триглав - финансиски извештаи 01.-12.2018.xls

Објавено на: 28.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-25/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.