листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка АД Скопје за периодот 1.1.-31.12.2018 година.


Коментар за остварените финансиски резултати на ТТК Банка за период 01.01-31.12.2018 година.pdf

Објавено на: 28.02.2019 14:40:00
Документ БР.: DOC_10191-80/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации