листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Извештаи Стокопромет АД - 01.01.-31.12.2018


Извештаи Стокопромет АД - 01.01.-31.12.2018-1.xlsx

Објавено на: 28.02.2019 15:00:36
Документ БР.: DOC_26445-29/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.