листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Согласно Глава VI од Правилата за котација гои објавуваме годишните неревидирани финансиски извештаи за 2018 година


Makedonija Osiguruvanje 31.12.2018.xls

Објавено на: 28.02.2019 14:58:46
Документ БР.: DOC_26445-28/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.