листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од  Правилата за котација објавуваме образложение кон финансиските извештаи


Образложение кон постигнатите резултати .pdf

Објавено на: 28.02.2019 14:58:50
Документ БР.: DOC_10191-81/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации