листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите за период 01.01.2018-31.12.2018


Образложение кон резултатите ЖАС АД Скопје-01.01.2018-31.12.2018.doc

Објавено на: 01.03.2019 09:39:45
Документ БР.: DOC_10191-88/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации