листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2018


Финансиски извештаи 31122018 ОБСГ.xls

Објавено на: 01.03.2019 09:44:55
Документ БР.: DOC_26445-35/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.