листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.18.xlsx

Објавено на: 04.03.2019 08:55:01
Документ БР.: DOC_26445-38/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.