листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН ФИНАСИСКИ ИЗВЕШТАЈ 01.01.2018-.31.12.2018


12 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 04.03.2019 15:26:04
Документ БР.: DOC_26445-41/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.