листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ги објавуваме следните финансиски неревидирани извештаи за период од 01.01.-31.12.2018 година


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy.xlsx

Објавено на: 05.03.2019 14:05:00
Документ БР.: DOC_26445-43/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.