листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација: 

Согласно член 35 алинеја 4 и 5 од Правилата за Котација, ја известуваме јавноста за следното:

 


Objava za Revolving kredit 2019-Pekabesko AD.pdf

Објавено на: 05.03.2019 14:22:00
Документ БР.: DOC_10191-105/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации