листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финасиски извештаи  01.01.2018-31.12.2018

 

 


Неревидирани финансиски извештаи 01.01 - 31.12.xls

Објавено на: 05.03.2019 14:48:17
Документ БР.: DOC_26445-44/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.