листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварени резултати на Технокомерц АД-Скопје за 2018 година.


Образложение за остварени резултати 2018 год.pdf

Објавено на: 05.03.2019 14:48:48
Документ БР.: DOC_10191-106/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации