листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai ( Bilans na uspeh. Bilas na sostojba, Promena na kapitalot i Paricen tek)za periodot 01.01 do 31.12.2018.


01.01 do 31.12.2018 konfekcija.xls

Објавено на: 05.03.2019 14:59:27
Документ БР.: DOC_26445-45/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.