листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Цементарница Усје АД Скопје ги објавува неревидирани и неконсолидирани финансиски извештаи за период

од 01.01. до 31.12. 2018 година


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 06.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-46/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.