листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на Пекабеско АД за периодот 01.01-31.12.2018 година.


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2018.xls

Објавено на: 06.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-47/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.