листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

одлука за приомена на член 


Одлука за избор на нов член.pdf

Објавено на: 08.03.2019 10:01:52
Документ БР.: DOC_12283-6/2019
Урнек: Други одлуки од собрание