листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за отповикување член


Одлука за отповикување на член.pdf

Објавено на: 08.03.2019 10:02:47
Документ БР.: DOC_12283-7/2019
Урнек: Други одлуки од собрание