листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва -2018.xlsx

Објавено на: 11.03.2019 14:19:36
Документ БР.: DOC_26445-55/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.