листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидиран финансиски извештај од 01,01,2018 год. до 31,12,2018 год.

 


12 Месечнo известувањe 2018 година.xls

Објавено на: 11.03.2019 15:03:28
Документ БР.: DOC_26445-58/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.