листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

SOGLASNO GLAVA 6 OD PRAVILNIKOT ZA KOTACII GI OBJAVIME SLEDNIVE ODLUKI


ОДЛУК1.docx
ОДЛУК2.docx
ОДЛУК3.docx
ОДЛУКА.docx

Објавено на: 12.03.2019 08:21:03
Документ БР.: DOC_12283-8/2019
Урнек: Други одлуки од собрание