листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran finansiski izvestaj


Rudnici Banjani 2018 Skenirani Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 14.03.2019 09:00:06
Документ БР.: DOC_12304-1/2019
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи