листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ,ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.2018-31.12.2018


НЕРЕВИДИРАНИ,НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2018.xlsx

Објавено на: 14.03.2019 14:10:01
Документ БР.: DOC_26445-73/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.