листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД Европа Скопје ги објавува неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2018 година


Образложение 01.01-31.12.2018 год..docx

Објавено на: 14.03.2019 14:16:35
Документ БР.: DOC_10191-135/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации