листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018


izvestaj 31.12.2018.xls

Објавено на: 15.03.2019 09:30:42
Документ БР.: DOC_26445-82/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.