листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски известаи 01.01-31.12.2018година


zavrsna presmetka 2018.xls

Објавено на: 15.03.2019 09:49:32
Документ БР.: DOC_26445-83/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.