листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за Фабрика Карпош АД за период 01.01-31.12.2018 година


31.12.2018.6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци (1).xls

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-84/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.