листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи за период 01.01-31.12.2018 г.


образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2018 - Copy.docx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-140/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации