листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2018 ГОДИНА


неревидиран финансиски извештај 01.01.2017-31.12.2017.xls

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-85/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.