листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОД РАБОТЕЊЕТО ЗА 2018 ГОДИНА


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2018 do 31.12.2018.docx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-141/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации