листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01/01/2018-31/12/2018


АрцелорМиттал (ХРМ) АД Скопје 2018.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_26445-86/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.