листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме кратко образложение за работењето на Друштвото за период 01.01-31.12.2018 и пропратни прилози.


Образложение за 31.12.2018 - берза.docx
Izvestuvanje za usna javna prodazba Kogel Stil.docx
Дообјаснување на Известување за заклучок за усна јавна продажба од 18.10.2017.docx

Објавено на: 15.03.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10191-144/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации