листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финасиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 31,12,2018


31.12.2018.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 15:45:00
Документ БР.: DOC_26445-102/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.