листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai od 01.01 do 31.12.2018


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - Copy.xls

Објавено на: 15.03.2019 15:33:39
Документ БР.: DOC_26445-100/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.