листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на РЖ Институт АД Скопје за периодот 01.01-31.12.2018 година


Institut 12.2018 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.03.2019 16:09:29
Документ БР.: DOC_26445-104/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.