листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери.

Јавен повик за собрание. 


Јавен повик 2019.pdf

Објавено на: 20.03.2019 08:50:00
Документ БР.: DOC_10109-17/2019
Урнек: Јавен повик за собрание