листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2018 година


Неревидирани финансиски извештаи за 01 01 - 31 12 2018.xls

Објавено на: 26.03.2019 14:09:16
Документ БР.: DOC_26445-111/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.