листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение за промените во консолидираниот финансиски резултат на Макпетрол АД и подружници Јануари-Декември 2018.pdf

Објавено на: 28.03.2019 08:38:45
Документ БР.: DOC_10191-177/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации