листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za Sobranie


008.jpg

Објавено на: 28.03.2019 14:10:17
Документ БР.: DOC_10109-18/2019
Урнек: Јавен повик за собрание