листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Проектирани финансиски резултати за деловната 2019 година


Proektirani finansiski rezultati za delovnata 2019.pdf

Објавено на: 28.03.2019 14:15:18
Документ БР.: DOC_10191-180/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации