листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон единечните и консолодирани финасиски извештаи за 2018 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ 31.12.2018 г..doc

Објавено на: 29.03.2019 14:05:31
Документ БР.: DOC_10191-184/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации