листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани фин.извешатии со 31-12-2018 на Гтд Бетон-Штип и др.


Kons.BERZA 31-12 -2018.xls

Објавено на: 29.03.2019 14:10:31
Документ БР.: DOC_26445-120/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.