листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Деловна политика и развоен план на ТТК Банка АД Скопје за периодот 2019-2021 година.


Деловна Политика и Развоен план за 2019-2021 година.pdf

Објавено на: 29.03.2019 14:15:31
Документ БР.: DOC_10191-186/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации