листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.2018-31.12.2018


12 mesecni izvestai konsolidirani 2018.xls

Објавено на: 29.03.2019 14:52:00
Документ БР.: DOC_26445-121/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.