листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до акционери


Јавен Повик до Акционери.doc

Објавено на: 01.04.2019 14:09:39
Документ БР.: DOC_10109-20/2019
Урнек: Јавен повик за собрание