листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.2018г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 31.12.18.xlsx

Објавено на: 01.04.2019 14:21:28
Документ БР.: DOC_26445-128/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.