листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2018 на АУТОМАКЕДОНИЈА АД СКОПЈЕ


12M konsolidiran 01.01.2018 - 31.12.2018_2.xls

Објавено на: 01.04.2019 14:20:38
Документ БР.: DOC_26445-127/2019
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.