листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ – консолидирани, неревидирани (01.01.2018 – 31.12.2018) 


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 2018 - консолидиран неревидиран - 01.04.2019.pdf

Објавено на: 01.04.2019 14:20:42
Документ БР.: DOC_10191-196/2019
Урнек: Други ценовно чувствителни информации